نرم‌افزار مانیتورینگ RootNet monitor

نرم‌افزار مانیتورینگ RootNet monitor امکان نظارت بر صحت عملکرد طیف وسیعی از اجزاء شبکه و دیتاسنتر را برای شما فراهم می‌سازد و به مدیران سازمان و شبکه اجاره می دهد با اطمینان خاطر از برقرار بودن سرویس ها به انجام امور توسعه ای و زندگی روزمره خود بپردازند زیرا ما تضمین می کنیم در صورت کندی و خرابی سرویس , شما اولین کسی باشید که از موضوع آگاه خواهید شد و می توانید در کمترین زمان ممکن به مشکل رسیدگی کنید . حتی در مواقع خاص تیم پشتیبانی ما نیز در کنار شما خواهد بود و اگر کمکی از دست ما ساخته باشد با کمال میل با شما همکاری خواهیم کرد .

در شبکه ها و دیتاسنترها غالبا عملکرد همه اجزاء به یکدیگر ارتباط پیدا می کنند و در بسیاری از مواقع بروز مشکل در یکی از این اجزاء ممکن است بر عملکرد سایر سیستم ها تاثیر بگذارد، برای مثال خرابی یک سوئیچ ممکن است دسترسی به بخش قابل توجهی از شبکه را دچار اختلال سازد. حال این سؤال مطرح می شود که آیا باید همه اجزاء نرم افزاری و سخت افزاری را مانیتور کنیم؟

به طور کلی می توان گفت عملکرد صحیح همه اجراء در شبکه مهم است، اما باید توجه داشت که ابتدا مانیتورینگ تجهیزات پر اهمیت تر مانند سوئیچ ها، روترها و سرورها را مد نظر قرار دهیم؛ به این نکته نیز توجه کنید که مانیتورینگ سیستم های کم اهمیت ممکن است موجب ایجاد بار کاری غیر ضروری در شبکه گردد. با توجه معماری و ساختار سرویس و شبکه شما معمولا حالت بهینه ای به شما پیشنهاد خواهیم کرد که از بار اضافی و دریافت پیامک های متعدد به شما جلوگیری شود .

درخواست مانیتورینگ سرویس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *